Türk Telekom’un 2022 Faaliyet Raporu LACP Vision Awards’tan 3 ödül aldı

Türk Telekom, ‘Dijital Türkiye: Yeni Bir Gelecek’ temalı 2022 Faaliyet Raporu’nun dünyanın en saygın halkla ilişkiler platformu ve rapor derecelendirme ödüllerinden biri kabul edilen LACP Vision Awards’tan 3 ödül aldığını duyurdu.

Türk Telekom’un 2022 Faaliyet Raporu, LACP Vision Awards’ta küresel çapta yapılan değerlendirmede ‘Telekomünikasyon’ kategorisinde altın ödüle layık görüldü. Rapor ayrıca EMEA bölgesinde ‘En İyi Rapor Finansalları’ kategorisinde silver,’Raporun sanatsal ve iletişim mükemmelliği’ kategorisinde de teknik başarı ödüllerinin sahibi oldu.

100 puan üzerinden değerlendirilen LACP Vizyon Ödüllerinde 98 puan alan rapor; ilk izlenim, kapak tasarımı, yönetici mesajı, anlatım, finansal bilgilerin sunumu, mesajların anlaşılırlığı gibi kriterlerde jüriden tam puan aldı.

Şirket, 2022 Faaliyet Raporu ile teknoloji alanında birçok yeniliği ve gelişimi gözler önüne serip, dijitalleşme çalışmalarını yansıtan tema sayfalarında hedeflerine yönelik önemli öngörüler sunduğunu bildirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*